Ολυμπιακός - Ιωνικός: Εμφατικό +28 για τους Πειραιώτες στο πρώτο ημίχρονο (vids)

Sportal newsroom 16:46 - 12.02.2023 / Ανανεώθηκε: 10:00 - 20.08.2024

Ο Ολυμπιακός ήταν ο απόλυτος κυρίαρχος απέναντι στον Ιωνικό, με τους Ερυθρόλευκους να προηγούνται στο πρώτο ημίχρονο με το εντυπωσιακό 48-20!

Το Ολυμπιακός - Ιωνικός μοιάζει με... παράσταση για έναν ρόλο στο Λαύριο, με την ομάδα του Γιώργου Μπαρτζώκα να διαλύει την άμυνα των Νικαιωτών και να πηγαίνει στο ημίχρονο με το υπέρ της 48-20.

Οι Πειραιώτες επέβαλλαν πλήρως τον ρυθμό τους στο πρώτο μέρος της αναμέτρησης και παρά τις απουσίες των Σλούκα, ΜακΚίσικ αλλά και Πάπας, βρήκαν λύσεις από όλους τους παίκτες που χρησιμοποίησε ο Γιώργος Μπαρτζώκας στα πρώτα 20 λεπτά του αγώνα.

Στα παρακάτω βίντεο μπορείτε να δείτε τις καλύτερες στιγμές του πρώτου ημιχρόνου, που έκλεισε με το εντυπωσιακό +28 για τον Ολυμπιακό: