Απίστευτη η φάση της ισοφάρισης για την Αργεντινή, μετά από μια απόκρουση του Μουνίρ και δύο δοκάρια στο 106'! (vid)

Φωτ. IMAGO

© Imago

Sportal newsroom 18:37 - 24.07.2024 / Ανανεώθηκε: 18:37 - 24.07.2024

Με ένα πολύ... τρελό γκολ η Αργεντινή ισοφάρισε το Μαρόκο στο 16ο λεπτό των καθυστερήσεων για το Ολυμπιακό τουρνουά ποδοσφαίρου.

Σε μία ασύλληπτη φάση στο φινάλε της αναμέτρησης ανάμεσα στην Αργεντινή και το Μαρόκο, η Αλμπισελέστε έφτασε στο γκολ της ισοφάρισης!

Συγκεκριμένα, στο 90+16' ο Μουνίρ αρχικά με μία εντυπωσιακή επέμβαση είπε όχι στους Αργεντινούς, ενώ λίγο αργότερα οι τυπικά γηπεδούχοι είχαν και δύο δοκάρια μέχρι που στο τέλος της φάσης ο Μεδίνα έσπρωξε την μπάλα στα δίχτυα για το 2-2.

Μόλις η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα άρχισαν τα... όργανα, αφού είχαμε ρίψη αντικειμένων και κροτίδων στον αγωνιστικό χώρο, ενώ υπήρξαν και οπαδοί που μπούκαραν μέσα στο γήπεδο.

Φυσικά, αυτές οι εξελίξεις προκάλεσαν την προσωρινή διακοπή του παιχνιδιού, με τον διαιτητή να παίρνει τους ποδοσφαιριστές και να πηγαίνει στα αποδυτήρια.

window.AdmanQueue = window.AdmanQueue || []; AdmanQueue.push(function () { Adman.adunit({id: 13402, h: 'https://x.grxchange.gr', inline: true}) });