Ο Μορόν διαμόρφωσε το 2-0 - «Φωνές» του Ολυμπιακού για οφσάιντ (pic)

Το γκολ του Μορόν

Γιώργος Ραφαήλ Γκόγκος 21:09 - 21.09.2024 / Ανανεώθηκε: 21:11 - 21.09.2024

Ο Λορέν Μορόν διπλασίασε τα τέρματα για τον Άρη, με τους ανθρώπους του Ολυμπιακού να διαμαρτύρονται για οφσάιντ.

Ο Άρης έχει πάρει ένα ισχυρό προβάδισμα κόντρα στον Ολυμπιακό, στο μεγάλο παιχνίδι της 5ης αγωνιστικής της Stoiximan Super League (2-0) και στην επανάληψη καλείται να το υπερασπιστεί.

To flash interview έγινε κανονική συνέντευξη Τύπου και ξέσπασε με τον ρεπόρτερ ο Λουτσέσκου: «Άσε με να ηρεμήσω μια μέρα» (vid)
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

19:16 - 21.09.2024

Στις δηλώσεις του μετά το Βόλος - ΠΑΟΚ, ο Ράζβαν Λουτσέσκου έδειξε ικανοποιημένος από την εικόνα της ομάδας του, ενώ την παράσταση «έκλεψε» ο διάλογος με τον ρεπόρτερ της ομάδας.

Μετά το γκολ του Μανού Γκαρθία μόλις στο 3ο λεπτό, οι Θεσσαλονικείς διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον Μορόν.

Στο 41ο λεπτό ο «killer» των γηπεδούχων βρέθηκε αμαρκάριστος μέσα στην περιοχή έπειτα από τη σέντρα του Γκαρθία κι εκτέλεσε υποδειγματικά για το 2-0.

Η φάση πέρασε κι από τον έλεγχο του VAR, ενώ έντονες ήταν οι διαμαρτυρίες των Πειραιωτών, οι οποίοι «φώναξαν» για οφσάιντ, με το τέρμα ωστόσο να μετράει κανονικά.