Έργο τέχνης το τακουνάκι του Βλάχοβιτς για το 1-0 του Ραμπιό (vid)

Άγγελος Φραγκισκάτος 23:41 - 30.12.2023 / Ανανεώθηκε: 10:56 - 14.08.2024

Η Γιουβέντους πήρε το προβάδισμα κόντρα στη Ρόμα, χάρη στο τέρμα του Αντριέν Ραμπιό.

Η Γιουβέντους με το καλησπέρα του δεύτερου ημιχρόνου κατάφερε να πάρει το προβάδισμα κόντρα στη Ρόμα, χάρη στο τέρμα του Αντριέν Ραμπιό, για τη 18η αγωνιστική της Serie A.

Στο 47ο λεπτό της αναμέτρησης, ο Ντούσαν Βλάχοβιτς βρήκε πολύ ωραία τον Ραμπιό μέσα στην περιοχή, και αυτός με ωραίο πλασέ σημάδεψε σωστά για το 1-0 της Γιουβέντους

Ο Πούλισικ «καθάρισε» για τη Μίλαν - «Διπλό» της Σαλερνιτάνα στην έδρα της Βερόνα
SERIE A

21:17 - 30.12.2023

Η Μίλαν επικράτησε με 1-0 της Σασσουόλο χάρη στο γκολ του Κρίστιαν Πούλισικ, την ίδια ώρα που η Σαλερνιτάνα πήρε σημαντικό «διπλό» στην έδρα της Βερόνα της οποίας επικράτησε με 1-0.