Με ωραία ατομική ενέργεια ο Λιβάι άνοιξε το σκορ για την ΑΕΚ (vid)

© Glomex

Sportal newsroom 20:16 - 01.08.2024 / Ανανεώθηκε: 20:16 - 01.08.2024

Ο Λιβάι Γκαρσία με μια ωραία ατομική ενέργεια άνοιξε το σκορ για την ΑΕΚ στο 29ο λεπτό.

Η ΑΕΚ άνοιξε το σκορ στην Ανδόρα.

Η ομάδα του Ματίας Αλμέιδα στο 29ο λεπτό μπήκε μπροστά στο σκορ με τον Λιβάι Γκαρσία, ο οποίος μετά το πρώτο ματς πέτυχε γκολ και στο δεύτερο. Ο επιθετικός από το Τρινιντάντ και Τομπάγκο πήρε την μπάλα έξω από την περιοχή, έκανε μια κούρσα και σούταρε μέσα από την περιοχή για το 1-0.

14:56 - 30.07.2024

📲 Το νέο mobile app του Sportal είναι εδώ!

To νέο app του Sportal είναι εδώ! Με όλα τα τελευταία νέα, πλήρες ρεπορτάζ, αναλύσεις και αφιερώματα για τα σημαντικά αθλητικά γεγονότα. Video highlights, αθλητικές εκπομπές, Live Blogs, στατιστικά και βαθμολογίες για όλους τους αγώνες. Όλα αυτά από την κορυφαία ομάδα του Sportal.gr. Κατέβασε την εφαρμογή στο κινητό σου για να έχεις όλη την αθλητική δράση στα χέρια σου 🤳🏻!