Τρεις αλλαγές για την Κηφισιά πριν από το ημίχρονο

Γιάννης Αναστασίου

Sportal newsroom 18:40 - 17.09.2023 / Ανανεώθηκε: 13:26 - 14.08.2024

Ο Γιάννης Αναστασίου βλέποντας ότι η ομάδα του έχει δεχτεί τρία γκολ στα πρώτα 22' λεπτά, έκανε τρεις αλλαγές πριν λήξει το πρώτο ημίχρονο.

Στο πρώτο ημίχρονο ο Πανσερραϊκός «πετάει» φωτιές στον αγώνα με την Κηφισιά, έχοντας βάλει τρία γκολ μέχρι το 22'. Ο Δεληγιαννίδης άνοιξε το σκορ για την ομάδα των Σερρών στο τέταρτο λεπτό, ο Στάικος έκανε το 2-0 στο 12' και ο Μπέργκστρομ στο 22' έκανε τρία τα τέρματα για τον Πανσερραϊκό.

Βλέποντας ότι η ομάδα του δεν πάει καλά, ο τεχνικός της Κηφισιάς, Γιάννης Αναστασίου, έκανε τρεις αλλαγές πριν λήξη το πρώτο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 34ο λεπτό. Ο Παρράς μπήκε στη θέση του Αγκμπενιλεμου, ο Κωσταντακόπουλος πέρασε στη θέση του Μπιφούμα και ο Αντερέγκεν στη θέση του Πέιου