Προβάδισμα εκ νέου για τη Λαμία με τον Λόνγκο (vid)

Sportal newsroom 21:55 - 20.10.2023 / Ανανεώθηκε: 12:36 - 14.08.2024

Η Λαμία πήρε ξανά κεφάλι στο σκορ στο 37', με τον Λόνγκο να διαμορφώνει το 2-1, το οποίο ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Η Λαμία, δεν πτοήθηκε από την ισοφάριση του ΠΑΣ και ξαναπέρασε μπροστά στο σκορ με το γκολ του Λόνγκο.

Χαμός στο «Αθανάσιος Διάκος»: Πιάστηκαν στα χέρια οι παίκτες της Λαμίας και του ΠΑΣ Γιάννινα (vid)
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

21:29 - 20.10.2023

Ο κακός χαμός έγινε στην αναμέτρηση ανάμεσα σε Λαμία και ΠΑΣ Γιάννινα, με τους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων να πιάνονται στα χέρια και να αναγκάζουν τον Γκάμαρη να μοιράζει κάρτες.

Στο 37ο λεπτό και μετά από πολύ ωραία ανάπτυξη των γηπεδούχων, ο Καρλίτος σέντραρε και ο Λόνγκο έπιασε την κεφαλιά και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, διαμορφώνοντας το 2-1.