«Πηγαδάκι» του Χουάνκαρ με τους πρώην συμπαίκτες του (pics)

Βασίλης Πολυχρονόπουλος 17:30 - 27.10.2024 / Ανανεώθηκε: 17:33 - 27.10.2024

Ο Χουάνκαρ βρήκε την ευκαιρία να τα πει με τους πρών συμπαίκτες του πριν τη σέντρα του ντέρμπι ανάμεσα σε Άρη και Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ.

Όλα έτοιμα για το μεγάλο ματς της 9ης αγωνιστικής της Stoiximan Super League. Λίγα λεπτά απομένουν για τη «μάχη» του Άρη με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ (27/10, 18:00).

Οι φορμαρισμένοι Θεσσαλονικείς θέλουν να φύγουν με το «διπλό» και να παραμείνουν στην κορυφή, ενώ το Τριφύλλι θέλει να κάνει τη δεύτερη διαδοχική του νίκη μετά τη διακοπή, αφήνοντας πίσω του τη βαριά ήττα από την Τσέλσι.

Λίγη ώρα πριν τη σέντρα της αναμέτρησης, ο Χουάνκαρ βρήκε την ευκαιρία να κάνει μία χαλαρή κουβέντα με τους πρώην συμπαίκτες του. Μπορεί να είναι αντίπαλοι απόψε, αλλά η αντιπαλότητα κρατάει μόνο για 90 λεπτά.

Συγκεκριμένα, όπως θα δείτε στις παρακάτω φωτοργαφίες, ο πρώην παίκτης του Τριφυλλιού και νυν του Άρη, τα είπε με τον Κώτσιρα και τον Μάγκνουσον.