Οι αντιδράσεις στα γκολ της... επιστροφής και το χειροκρότημα στο φινάλε: Η παρακάμερα του ΠΑΟΚ - Πλζεν (vid)

ΠΑΟΚ - Πλζεν

Δείτε όσα κατέγραψε η κάμερα της ασπρόμαυρης ΠΑΕ από την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τη Βικτόρια Πλζεν.

Ο ΠΑΟΚ έφτασε κοντά στην ολική ανατροπή κόντρα στη Βικτόρια Πλζεν, όμως παρέμεινε δίχως νίκη στο League Stage του Europa League. Οι Τσέχοι πήραν ένα ισχυρό προβάδισμα στην Τούμπα (0-2), στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης για την 3η αγωνιστική της διοργάνωσης, ωστόσο στην επανάληψη τα δεδομένα άλλαξαν.

Ο ΠΑΟΚ εκμεταλλεύτηκε το αριθμητικό του πλεονέκτημα στα τελευταία λεπτά και γύρισε από την... κόλαση, με τα γκολ των Τισουντάλι και Μπάμπα να διαμορφώνουν το τελικό 2-2.

Σχεδόν ένα 24ωρο μετά την αναμέτρηση, η «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ δημοσιοποίησε την παρακάμερα, από την οποία ξεχωρίζουν οι αντιδράσεις στα γκολ της... επιστροφής, αλλά και το χειροκρότημα στο φινάλε.