Τα γκολ της ανατροπής του Ολυμπιακού Β' κόντρα στην ΑΕΚ Β' (vid)

Sportal newsroom 16:31 - 13.01.2023 / Ανανεώθηκε: 10:38 - 20.08.2024

Ο Ολυμπιακός Β' κατάφερε να φέρει το ματς «τούμπα» κόντρα στην ΑΕΚ Β', χάρη στα δύο γκολ που πέτυχε ο Χρήστος Λιάτσος.

Παρά το γεγονός πως βρέθηκε πίσω στο σκορ, ο Ολυμπιακός Β' κατάφερε να ανατρέψει το αποτέλεσμα κόντρα στην ΑΕΚ Β', πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο.

To πέναλτι υπέρ της ΑΕΚ Β που ξεσήκωσε τις διαμαρτυρίες του Ολυμπιακού Β (vid)
SUPER LEAGUE 2

16:28 - 13.01.2023

Έντονες διαμαρτυρίες από τον Ολυμπιακό Β στην αναμέτρηση κόντρα στην ΑΕΚ Β με αφορμή το πέναλτι που δόθηκε στο 20’ υπέρ της Ένωσης για την ανατροπή του Χρυσόπουλου στον Χριστόπουλο.

Οι «ερυθρόλευκοι» είδαν τον Χρήστο Λιάτσο να σκοράρει εις διπλούν και να δίνει στην ομάδα του το προβάδισμα. Αρχικά, στο 25ο λεπτό ο νεαρός εκτέλεσε εξαιρετικά το φάουλ που κέρδισε η ομάδα του και έκανε το 1-1. Ακολούθησε το 2-1, όπου και πάλι ο ίδιος με ένα ωραίο φαλτσαριστό σουτ έξω από την περιοχή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, στο 39'.