Τα highlights από την «λευκή» ισοπαλία ανάμεσα σε Κηφισιά και ΟΦΗ (vid)

©Glomex

Sportal newsroom 19:10 - 22.10.2023 / Ανανεώθηκε: 12:32 - 14.08.2024

Κηφισιά και ΟΦΗ έμειναν στο 0-0 στην Λαμία, για την 8η αγωνιστική της Stoiximan Super League. Η ομάδα του Γιάννη Αναστασίου έμεινε με δέκα παίκτες στο 36ο λεπτό μετά την αποβολή του Τζακ Ιπαλίμπο. Οι Κρητικοί αστόχησαν από την άσπρη βούλα στο 88ο λεπτό με τον Λούις Φελίπε, καθώς ο Αναγνωστόπουλος έπεσε σωστά για να κρατήσει το 0-0. Δείτε τις καλύτερες φάσεις του αγώνα.

Χωρίς κανένα γκολ ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση στο «Αθανάσιος Διάκος» ανάμεσα σε Κηφισιά και ΟΦΗ, για την 8η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Η ομάδα του Γιάννη Αναστασίου έμεινε με δέκα παίκτες από το 36ο λεπτό, όταν αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα ο Τζακ Ιπαλίμπο, όταν βρήκε με το πόδι τον Λάρσον

Οι Κρητικοί, όμως, δεν κατάφεραν να αξιοποιήσουν το αριθμητικό μειονέκτημα των γηπεδούχων, ενώ εκτέλεσε και πέναλτι με τον Λουίς Φελίπε στο 88ο λεπτό, με τον Αναγνωστόπουλο, όμως να το πιάνει και να κρατάει το 0-0.