Η κλήρωση του πρώτου Κυπέλλου Κ19 – Δύσκολο έργο για Ολυμπιακό, ΠΑΟΚ, στην επόμενη φάση φάση Παναθηναϊκός και Άρης
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

2024-10-17T13:12:38Z

Η κλήρωση του Κυπέλλου Κ19 πραγματοποιήθηκε και Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ έχουν πιο δύσκολο έργο σε σχέση με την ΑΕΚ. Στην επόμενη φάση Παναθηναϊκός και Άρης. Πότε θα γίνουν τα ματς.

Αλλαγή ώρας στα ματς του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού για την 9η αγωνιστική της Stoiximan Super League

2024-10-17T12:44:24Z

Ο αγώνας του Ολυμπιακού με τον Αστέρα Aktor και το ματς του Παναθηναϊκού με τον Άρη θα διεξαχθούν σε νέα ώρα για την 9η αγωνιστική της Stoiximan Super League, όπως ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή. Αλλαγή ώρας και στο Athens Kallithea - Ατρόμητος.

Στις 30/10 η κηδεία του Μπάλντοκ, προς αναβολή το Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

2024-10-16T17:37:41Z

Στις 30 Οκτωβρίου θα τελεστεί, στην Αγγλία, η κηδεία του Τζορτζ Μπάλντοκ. Για τη συγκεκριμένη ημερομηνία έχει οριστεί ο αγώνας Κυπέλλου Ατρόμητος - Παναθηναϊκός, που οδεύει προς αναβολή.

Πάμπλο Γκαρσία: «Η πρόοδος είναι μεγάλη στον Ατρόμητο - Αξέχαστη η περίοδος στον ΠΑΟΚ»

2024-10-12T15:05:47Z

Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην ισπανική εφημερίδα AS, ο Πάμπλο Γκαρσία κλήθηκε να μιλήσει για το παρελθόν του, ενώ δεν παρέλειψε να σταθεί στον Ατρόμητο, μιλώντας με τα καλύτερα λόγια.

Παναθηναϊκός: Η διαχείριση του αδιανόητου και η επιστροφή

2024-10-12T10:50:00Z

Οι ποδοσφαιριστές, το προπονητικό επιτελείο και τα στελέχη του Τριφυλλιού καλούνται να διαχειριστούν την απώλεια του Τζορτζ Μπάλντοκ, στην επιστροφή στην αγωνιστική δραστηριότητα σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Το... ροντέο στο Περιστέρι είχε νικητή τον Βόλο

2024-10-05T17:28:22Z

Σε ένα ματς με δύο κόκκινες, ένα δοκάρι και ανατροπή του σκορ, ο Βόλος επικράτησε του Ατρόμητου με 2-1. Ο σύλλογος του Πουρσαϊτίδη βρέθηκε να χάνει στο παιχνίδι της 7ης αγωνιστικής της Stoiximan Super League, παρόλα αυτά μέσα σε δύο λεπτά το... έφερε τούμπα.

Δοκιμασία για την ΑΕΚ στο Αγρίνιο, για την τρίτη διαδοχική νίκη ο Άρης κόντρα στη Λαμία του Βόκολου

2024-10-05T06:51:38Z

Το σημερινό πρόγραμμα της Stoiximan Super League περιλαμβάνει τρία ματς της 7ης αγωνιστικής. Η ΑΕΚ φιλοξενείται από τον Παναιτωλικό, ο Άρης υποδέχεται τη Λαμία κι ο Ατρόμητος με τον Βόλο κοντράρονται στο Περιστέρι.